1 / 10
Havarisan Landrover mozi zamena za ispravna kola
1.500 €
17.05.2023 12:41

Прилеп / Прилеп

Марка:

LandRover

Модел:

Freelander

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Lesno havarisan mozi zamena so moja doplata za ispravno vozilo ili motor
Imam i delovi za istio i cela sasija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075207514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам