1 / 1
Se prodava kujka
110.000 €
Цената не е фиксна
24.02.2023 21:17

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Boris Kidric

Se prodava kujka na ul.Boris Kidric br.14, na glavnata ulica do market Irneks
Povrsina na kujka 120 m²
Povrsina na dvor 200 m²
Cenata ne e fiksna, ima prostor za dogovor.

Za poveke informacii
075260656

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

David
Потврден огласувач
077832039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам