1 / 3
SE PRODAVA VW T3 KOMBI REG 1.6 DIZEL PALI VOZI TRANSPORTER..
По Договор
13.05.2023 11:31

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

T3 Други

Година:

1986

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

SE PRODAVA VW T3 KOMBI REG 1.6 DIZEL PALI VOZI TRANSPORTER..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078235359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам