1 / 11
☆OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 2009 G☆
4.500 €
Цената е фиксна
26.05.2023 08:50

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

☆OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 2010 GODINA☆
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA !!!
📞📞📞074-224-222📞📞📞
CENA : 4500€
OD OPREMA POSEDUVA !!!
✔️PARKING SENZORI
✔️KOMANDI NA VOLAN ✔️KLIMATIK
✔️ELEKTRIKA NA STAKLA
✔️BORD KOMPJUTER
✔️AVTOMATSKI SVETLA
✔️SERVO VOLAN SO POSEDUVANJE
✔️ABS ✔️ESP
✔️SENZOR ZA DOZD ✔️15 AL BANDASI
✔️4X NOVI LETNI GUMI
✔️CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
✔️160.000KM 100% REALNI
POVEKE VOZILA MOZETE DA POGLEDNETE NA NASATA WEB STRANA WWW.AUTOGENOVA.MK !!!
PROZIVEDENA 11/2009

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Genova
Ул.Крижевска бр.34
Потврден огласувач
074224222
Испрати Е-маил до огласувачот

☆LANCIA DELTA 1.6 MULTIJET 120KS 2009 GODINA☆

4850 €

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007☆

4350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам