1 / 11
AUDI A6
6.800 €
21.03.2023 21:07

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se Prodava Audi A6 3.0 224ks.Quattro
2004 godina registrirano cela godina, servisirano vo top sostojba.... cena 6800€...
Info..Daniel 078 825 000- Viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
072303994
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам