1 / 3
Se prodavaat Krevet i Vrata so kasa
По Договор
25.02.2023 23:49

Карпош / Скопје

Se prodava krevet 192cm x 124cm.

I vrata so kasa.

Za poveke info slobodno iskontaktirajte me, cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077444004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам