1 / 12
KARBON 27.5"GUMI ROCK MACHINE
800 €
31.05.2023 16:42

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

20 "

ROCK MACHINE 27.5 GUMI KARBON 2X10 XT SUPLIVA OSOVINA SO INDUSTRISKU LAGERI ROCK-SHOK VOZDUSEN AMORTIZER RAM 19". NOV VELOSIPED.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

DIME
Потврден огласувач
070-554-456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам