1 / 12
KTM KARBON 29"GUMI
900 €
27.05.2023 10:55

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

KTM MYROON KARBON 29"GUMI 3X10 XT RAM 21" ILI 53CM SE GLEDA NA SLIKITE EKSTRA VELOSIPED.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

DIME
Потврден огласувач
070-554-456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам