Jonsereds 621sweden
100 €
26.02.2023 13:26

Аеродром / Скопје

Se prodava jonsereds 621 donesen od svedska
Pali i raboti perfektno
Problem pumpa za ulje
Moze za delovi ili da se najde pumpa

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Viknik
Потврден огласувач
078666200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам