Plac vo vizbegovo
55 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.05.2023 07:13

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac do avto pat moze itabla za reklama ili se iznajmuva za otpad i dr

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Zlatko
Потврден огласувач
075308497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам