1 / 5
Natkasni Fiokari - IKEA KULLEN (Novi Ekstra Kvalitetni)
2.400 МКД
Цената е фиксна
27.02.2023 01:08

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Акциска Цена 2,400ден за Наткасна ✅
Модел: IKEA KULLEN

Димензии : 40cm ширина ; 45cm висина ; 42cm длабина
Изработени од Бела Иверка 🗄️ Екстра Квалитет
Монтирани , Готови за користење.

Локација:📍 SKOPJE , КОЗЛЕ


Тел. ☎️ 071 668 746 ☎️

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од:

VW
KARPOŠ
Потврден огласувач
071668746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам