1 / 1
евтино душек 190х90
1.300 €
Цената не е фиксна
27.02.2023 13:30

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

евтин, неоштетен со здрави пружини душек 190х90

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

saso
лондонска
Потврден огласувач
077/699-696 и 070/346-164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам