1 / 2
Се продава TAM 75 T5
2 €
24.05.2023 08:52

Прилеп / Прилеп

Се продава ТАМ 75 Т5 со дупла кабина и долг сандак, произведено 1980.
Во одлична возна состојба. Регистрирано до 14.03.2023

Контакт: 075/627-736

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

С
Потврден огласувач
075627736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам