1 / 12
Peugeot 3008 1.6 BlueHDI
11.650 €
07.06.2023 13:37

Кочани / Кочани

Марка:

Peugeot

Модел:

3008

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava Peugeot 3008 1.6 BlueHDI euro 6b
Voziloto e vo odlicna sostojba, napraven e golem servis pred 15000km, novi zimski gumi + alu bandasi so letni gumi. Registrirano e do 12.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Andon
Потврден огласувач
078272888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам