1 / 11
СЕ ПРОДАВА LINDE
По Договор
02.06.2023 15:57

Прилеп / Прилеп

Подига товар од 4,5t
Висина од 5m
Сервисиран променети се сите филтри, масло во мотор и променет е хидролот.
Променети се сите гуми
Година на производство 1999
Повеќе информации на телефонскиот број 078/836-821

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078836821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам