1 / 4
Verbatim DVD Portable
900 МКД
Цената е фиксна
04.04.2023 17:12

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov DVD Portable marka Verbatim Slimline

https://www.anhoch.com/product/599876914/dvd-rw-verbatim-external-usb-20-black-slimline

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / CD / DVD / Bluray

Се продава од:

Oglasi od Reklama
Потврден огласувач
070422308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам