1 / 10
Sokovnik Philips HR1889 skoro nekoristen so garancija ladno
11.500 МКД
Цената е фиксна
29.05.2023 22:17

Карпош / Скопје

Philips HR1889 / 70

Ако сакате да не ги губите ензимите цедејќи сокови со блендер-тип-соковници (Nutribulet, Vitamix...), потребен ви е slow juicer.

Вади сок и од тврдите овошја, зеленчуци и семиња.
Многу лесно и брзо чистење.

Соковникот е скоро некористен и со гаранција 2 години.

http://www.sokovnik.philips.com.mk/
https://setec.mk/index.php?route=product/product&path=10124_10125_10132&product_id=71914&mfp=manufacturers%5B181%5D

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Соковници / Блендери

Се продава од: Претпријатие

Мепиуз
Потврден огласувач
070331222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам