1 / 5
Masina za perenje INDESIT WT62
700 МКД
Цената е фиксна
25.03.2023 10:35

Карпош / Скопје

Masina za perenje alista, stara 10god., kapakot ne stoi ispraven poradi skrsen drzac.. Raboti, no moze i za delovi.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
075376590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам