Opel korsa 1.2 benzin plin
5.000 €
31.05.2023 14:32

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2010

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava OPEL CORSA D 2010, 1.2 benzin/plin, registrirana do krajot na oktomvri, redovno servisirana i odrzuvana kako vnatresno taka i nadvoresno. Poseduva cosmo oprema so crven enterier, panorama krov, aluminiumski 15ka bandasi so skoro novi gumi 1 sezona vozeni, klima, radio, air bags, volan i sediste na podesuvanje. Tel. 078333188

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070948638
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам