1 / 8
Prikolica i krimler... Приколица и кримлер
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2023 09:36

Прилеп / Прилеп

Prodavam 4 prikolici i krimler..
Prikolicite se kiper so zdravi kanati i zdravi gumi..

Krimlerot e so freza, zdrav malku koristen.

Mozat da se vidat vo selo Cepigovo Prilepsko.

Igor.. 075 587 064


Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам