1 / 11
Vila Apartmani B&D Ohrid
1 €
29.05.2023 11:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Tivko mesto I chista okolina.
Ubav park i zelena treva, pogodno za uzivanje so vasite najbliski!
Vistinsko mesto za vistinski odmor.
Vilata raspolaga so :
edna spalna soba
dnevna soba so kujna
Wc kupatilo
sopstven parking
TV Wi-Fi

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Dame
Потврден огласувач
071988933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам