Se prodava razraboten biznis kolonijal
По Договор
06.03.2023 10:11

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Dukanot se naoga na glavna ulica vo blizina na uciliste ima i nesto roba vo nego za podetalni informacii javete se 071387022

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Mogila
Потврден огласувач
071387022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам