1 / 1
Servis za bela tehnika
1 МКД
01.06.2023 08:03

Скопје Центар / Скопје

Servis za sekakov vid na bela tehnika i mali domakinski aparti.
Za celo Skopje dostapen vo sekoe vreme

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервиси за Бела техника

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078562021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам