1 / 1
DNEVNA SOBA - KOMODA - PLAKAR - POLICI - MASA
180 €
16.05.2023 22:43

Скопје Центар / Скопје

Se prodava kompletna dnevna soba, komoda, plakar, polici i masa - ekstra kvalitetni i super socuvani.

Masa: 130cm x 70cm x 50cm
Plakar: 80cm x 175cm
Komoda: 160cm x 60cm
Polici: 100cm x 175cm

Cena za site 4 elementi - 180eu
Moze i posebno

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
071370806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам