1 / 8
SE PRODAVA KUKA ODMA VSELLIVA NA RID
29.000 €
Цената е фиксна
12.05.2023 12:57

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

40 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1968

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Penka koteska 11

se prodava kuka na rid vo blizina na Ckatra-zito market
Zvonete na 077 790 836
077 790836
077 790836
077 790836!!!!!!! 38977 790 836

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075405785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам