1 / 6
Seat ibiza 1.4 mpi 2001
900 €
23.05.2023 06:34

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Registrirana do april smeneta potions lamellar drug lager servisirana tel 070 504 073 registracija pominata vcera

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
075891912
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам