1 / 8
Golf mk1
2.300 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2023 23:32

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1982

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Останато

Golf mk1 1.3 benzin plin atest registriran mozna zamena ponudete na viber 079 222 301

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Erol
Потврден огласувач
070839276
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам