1 / 3
ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ
4.000 МКД
16.05.2023 10:24

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава eр фраер или ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ за готвење. Купен пред три месеци многу малку користен, марка „Тефал“. Се уште е под гаранција

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фритези

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
072260719
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам