1 / 6
Fiat bravo 1.9 multijet 150hp
4.500 €
09.06.2023 19:38

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Na voziloto ima napraveno golem i mal servis pred 1000km.
Od oprema poseduva:
-4 novi gumi
-tempomat
-komandi na volan
-fabricki zatemneti stakla
-led svetla kratko-dolgo
Voziloto e vo top sostojba za poveke info na 072240454

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
072240454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам