1 / 7
Куќа до катастар
1 €
09.03.2023 14:10

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

8

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

106 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Александар Македонски

Се продава куќа на ул.Александар Македонски ( до катастар ) поволна и за деловен простор . За реновирање .
П+1+П 93 м2 во основа + двор ( вкупна површина 199 м2 )
Повеќе инфо 070 277 893

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Meto
Потврден огласувач
070277893
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам