1 / 6
UAZ 469 2.1 TurboDiesel original motor, 4X4, ne registriran.
3.300 €
15.05.2023 09:28

Прилеп / Прилеп

Марка:

Други

Година:

1994

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Уаз 469 2.1 TurboDiesel оригинал мотор фабрички 4Х4 , 1994-година ,не регистриран. Во добра состојба со нови гуми.

Цена: 3500€ има простор за договор

☎️070/488-968☎️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Euro Pallets
Потврден огласувач
070202001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам