1 / 6
Suzuki Vitara 1.6 benzin, 95-god, 4-zimski gumi.
2.999 €
15.05.2023 09:28

Прилеп / Прилеп

Марка:

Suzuki

Модел:

Vitara

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Се продава Suzuki Vitara 4Х4 1.6 бензин со расипан мотор на МК таблици све други функционално 1996 год, 4- нови зимски гуми.

Цена: 3.700 € Има простор за договор.

☎️070/488-968☎️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Euro Pallets
Потврден огласувач
070202001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам