1 / 12
Audi A7 3.0
19.500 €
20.000 €
05.06.2023 15:38

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

А7

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Audi A7 2012/2011 S Line
240,000 km uvoz od Ch (vtor gazda)
3.0 204 ks ℹ️: 075414354
Ekstra cena za kes na lice mesto!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
075842402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам