1 / 2
19' inch Samsung Ekstra socuvan
900 МКД
Цената е фиксна
07.04.2023 16:08

Куманово / Куманово

Se prodava ekstra sacuvan samsung monitor od 19inch
Prakjam po kargo

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
072227927
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам