1 / 1
DELOVI ZA VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA MK1
1 €
28.03.2023 14:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

65000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2024

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Се продаваат половни делови за:

VW Sharan 1.9 TDI 110ks 1993-1999година
VW Sharan 1.9 TDI 90ks
Ford Galaxy mk1,mk2
Seat Alhambra mk1,mk2

Kontakt:

075 670 598
075 670 598

078 500 895
078 500 895

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
078500895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам