1 / 1
Grafički karti za laptopi Nvidia Geforce 9600M i 9700M
1.200 МКД
Цената е фиксна
10.03.2023 17:18

Куманово / Куманово

NVIDIA Geforce 9700MGT 9700M GT G96 750 A1 DDR3 512MB MXM III
Parče 1200 den

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Матични плочи

Се продава од:

Laptop-parts
Видое Смилевски Бато 37
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам