18.4" LAPTOP LCD SCREEN
1.700 МКД
Цената е фиксна
10.03.2023 17:22

Куманово / Куманово

ACER ASPIRE 8930G 18.4" LAPTOP LCD SCREEN
Pasuva i na drugi laptopi

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

Се продава од:

Laptop-parts
Видое Смилевски Бато 37
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам