1 / 7
Lenovo Ideapad i3 8th gen
16.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
16.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.03.2023 13:23

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava Lenovo Ideapad 330-15IKB Type 81DE.
Laptopot e vo perfektna sostojba, so licenciran widows 11, MC Office 2016 licencirano, orginalen polnac, baterijata drzi 4 casa.

Proccesor: i3-8130U Two Cores, 4 Threads
Memory: 8GB DDR4 2133MHZ
SSD: 250GB
HDD 1TB
Windows 11 Licensed.
Graphics: Intel UHD 620
Wireless Network: 1xBluetooth 4.1; Lenovo Wireless AC
Ports: 1xDC in; 4-in-1 SD-Card Reader
MMC
SDHC
SDXC: RJ-45; HDMI; Combo of 3.5 Stereo Headphone Output; 1xUSB 3.0 Type C; 2xUSB 3.0
Camera: 0.3 MP with Single Microphone
Monitor: 15.6INC 1366x768

Okolu cenata mozeme da se dogovorime, za ova cena vakov laptop nemozete drug koristen da najdete.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071330574
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам