1 / 10
Audi s4 quatro
8.200 €
21.05.2023 09:57

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi a4 3.0 tdi v6 quatro 4x4
Registriran do 12ti mesec 23
Dizel
God 2006
Racen menuvac
200+hp
Bosse ozvucene fabricko
Bi xnenon
Senzor za dozd
Novi gumi m+s
Bandasi 19ki
Amortizeri na steluvanje Gewint
Shiber
Atest kuka
Poise info na tel 077 850 208 Ivan
Cena 8200 ima mesto za dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077664746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам