1 / 5
Xiaomi 13 Lite moze zamena za Velosiped ili Samsung ultra
28.000 €
Цената е фиксна
22.03.2023 01:41

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Xiaomi

Модел:

Xiaomi 13 Lite 5G

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava nov nekoristen telefon kupen na 10.03.2023 od TELEKOM kupen 34000 denari, Xiaomi 13 Lite + gratis bezicni slusalki Xiaomi Buds 3 (5500denari). Mozna zamena so poskap telefon so moja doplata, ili zamena za velosiped 29r Ram L/XL so priblizna vrednost

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
071370645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам