1 / 6
СЕ ПРОДАВА PEUGEOT 407SW 2.0 HDI
1 €
11.04.2023 09:28

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PEUGEOT 407SW 2.0 HDI
Панорама кров;
Електрика на ретровизори;
Елекрика на седишта;
Паркинг сензори;
JBL - озвучување;
6 Аирбега и др.опрема
Возилото е редовно сервисирано.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Коста
Потврден огласувач
070366888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам