BADzO_TRANS IMA POTREBA OD ŠOFER
1 €
12.03.2023 09:50

Кавадарци / Кавадарци

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

BADzO_TRANS—ima potreba od edno lice za Rabota za vozenje na Kiper relacija Solun -Euronikel industri , po moznost so Rabotno iskustvo, Solidna nadnica , za poveke informacii javete se na Telefonskite Broevi :

Viber.00436764324868
Mob.070-218-080

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
00436764324868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам