1 / 8
Se prodava Kia Ceed prv sopstvenik
5.600 €
Цената е фиксна
24.05.2023 19:49

Кочани / Кочани

Марка:

Kia

Модел:

Cee'd

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

50000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Kia Ceed prv sopstvenik,so pominati 53387 km,prva registracija 11.2007 god,klima,al bandazi,registrirana do 11.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Petar Gligorov
Потврден огласувач
076490647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам