1 / 2
PVC I ALU BURGII ZA KOPIR FREZA
20 €
Цената не е фиксна
02.06.2023 15:51

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Pisete mi za dimenzii
Viber 079/343-455
WhatsApp 079/343-455
KIKO

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
079343455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам