1 / 5
Се продава куќа во Прилеп.
48.000 €
12.03.2023 13:47

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ул.Поп Спасе Игумен бр . 5

Поради заминување во странство се продава куќа,наспроти факултетот.
Инфо на тел . 075 929 251 или 078 269 005

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075 364 769
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам