1 / 11
SKODA OKTAVIJA 1.6 77KW
10.900 €
Цената не е фиксна
11.000 €
03.06.2023 20:51

Прилеп / Прилеп

Марка:

Skoda

Модел:

Octavia

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

KUPENA VO AVTOSTAR DEMIRKAPIJA
SERVISIRANA DO POSLEDEN KM VO AVTOSTAR DEMIRKAPIJA.
REGISRTRIRANA DO 27.07.2023
SO ZELEN KARTON
GOLEM SERVIS NAPRAVEN NA 210.000 KM NA 15.11.2022
MAL SERVIS NAPRAVEN NA 15.11. 2022 NA 218.000 KM.
SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KILOMETAR.
NEUDIRANA, BEZ GRAM FARBA, GARAZIRANA, SO FUL OPREMA,TAC RADIO,SKLOPIVI RETROVIZORI,LADILNIK,STAR STOP I MNOGU DRUGO
16 COLA BANDAS
PLUS 4 LETNI NOVI GUMI
KOLATA E VOZENA PRETEZNO NA DOLGI RELACII
Potrosuvacka na otvoreno 4,5 L/100 km, grad 6,5 L/100

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Prilep
Потврден огласувач
070588015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам