1 / 2
Се продава плац во викенд населба Побожје
20 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.04.2023 15:58

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

670 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава плац во викенд населба Побожје, 670м2, број на парцела 596. Убава локација со прекрасен поглед на Скопје. Веднаш до пат.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Irena
Потврден огласувач
071340769
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам