1 / 10
SKODA FABIJA 1.4 TDI PERFEKTNA SERVISIRANA
3.300 €
Цената не е фиксна
3.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 09:48

Прилеп / Прилеп

Марка:

Skoda

Модел:

Fabia

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2024

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava skoda fabija1.4 tdi kompletno servisirana so maksimalna oprema za taa godina klima elektrika abs , lieni bandasi, greaci na sofersajbna , odlicni zimski gumi i dr. Kolata e maksimalno socuvana i nema potreba od vlozuvanje vo neze. Registrirana cela godina do 04.2024 so Zelen Karton.
Kola za ceniteli koj znae mnogu ke dobie so mala potrosuvacka na gorivo.
EXTRA CENA ZA KES 3300 EUR CENATA NE E FIKSNA DOGOVOR NA LICE MESTO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dime
Потврден огласувач
075238660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам