1 / 4
Iveco CH
1 €
23.04.2023 18:14

Прилеп / Прилеп

Se prodava kamion Iveco 2012 god
Uvezen od SVAJCARIJA
280.000 km ORIGINALNI so GARANCIJA proverka kade sakate po vasa zelba
Mozi i zamena za gradezen material, ili
Za montazni materiali
Info: 0041 79 652 07 13 - veber - whatsap

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

XYXYX
Потврден огласувач
071320242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам