1 / 2
Plac vo Mirkovci
1 €
31.05.2023 07:01

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 1300m2 so stara kuka od 60 m2 vo selo Mirkovci. Ima struja, voda, kanalizacija do placot i e vo gradezen reon.
Za poveke informacii barajte na 078250006
078250006
078250006
078250006

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

####
Потврден огласувач
070228263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам